Home

Jídelní set olše

Jídelní set Barva: olše Rozměry: stůl 120x75x74 cm, židle 45x43x94x49 cm Materiál: nohy - kaučukovníkové masivní dřevo, deska - kaučukovníková spárovka Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců. Hmotnost zboží: 42 kg. Počet balíků: 1 k A proto i jídelní stoly a židle z olše nesmí na trhu chybět. A co na trhu! Hlavně u vás doma. Dokonce si takový jídelní set můžete doplnit i o barovou sestavu. Olše dokáže imitovat například luxusní mahagon a v takovém Japonsku je v uměleckém řezbářství vysoce ceněná MILÉNIUM 3 Jídelní set, stůl + 4 židle, olše. Šířka • Výška • Hloubka 140 cm • 76 cm • 80 cm Barva: Olše sleva-35 % 11 465 Kč 7 450 Kč. Více barev. MILÉNIUM 1 Jídelní set stůl + 4 židle, bílá.

Jídelní set KOLTON 1+4, olše NEJLEVNEJSINABYTEK

1. Jídelní set olše QUEENS. Kód produktu: 028001778. Jídelní set QUEENS se skládá ze čtyř židlí FALCO v látce Bolton new safari 4 a ze stolu PERU. PERU j... Skladová dostupnost: do 3 - 5 pracovních dnů u vás doma Cena s DPH
  2. Jídelní set KOLTON 1+4, olše. 90% (hodnoceno 3x) Jídelní set Barva: olše Rozměry: stůl 120x75x74 cm, židle 45x43x94x49 cm Materiál: nohy - kaučukovníkové masivní dřevo, deska - kaučukovníková spárovka Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců
  3. Set stůl a židle jídelní set belg : olše 3 955 Kč; Přidat do oblíbených. Set stůl a židle jídelní set h7993, dub zlatý/černá (stůl + 6x židle

Jídelní sety a sestavy v dekoru olše Bian

1. Jídelní set by Vám měl dělat nejenom užitek ale také i radost. Měl by být pohodlný, pokud možno prostorný a měl by příjemně dotvářet příjemnou atmosféru Vašeho domova. U jídelního setu tráví většina z nás velkou část svého života, kdy snídáme s našimi nejbližšímí, hodujeme s rodinou při různých.
  2. Moderní jídelní sety vhodné nejen pro jídelny doma, ale také pro komerční využití naleznete v dostupných cenových relací. Jak v provedení pro dva tak pro čtyři osoby. Nabídka je v jednoduchém stylovém designu.Naleznete u nás také oblíbené provedení stolů v dekoru dub sonoma.Pokud se rozhodnete pro výběr jídelního stolu a židlí zvlášť, rádi vám poradíme i s.
  3. Jídelní stůl a židle v sadě vyjdou levněji, mají jednotný styl a ušetří vám starosti s nákupem. Na FAVI.cz si můžete vybrat rohové jídelní sety, sady pro velké rodiny (pro 6 i více osob) nebo najít jídelní set ve vašem oblíbeném stylu - bílý, dub, masiv nebo třeba skandinávský design
  4. Jídelní sety rozzáří Vaší kuchyň jídelní sety bude hezkým místem sety pro Vaše posezení s rodinou, nabízí různé typy a odstíny dřeva. V nabídce najdete jídelní set, jídelní židle a křesla v různých kombinacích a provedeních.. Jídelní sety jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva nebo z dýhy. Jídelní set je určen hlavně do jídelny či do kuchyně

Jídelní set se vždy skládá z jídelního stolu a několika jídelních židlí.Jídelní sestavy jsou skleněné, laminové, ale také rohové. Většinu stolů i židlí lze zakoupit také samostatně a vytvořit si tak vlastní sestavu.Udělejte si radost snadným nákupem moderního jídelního setu z kolekcí pro rok 2020 s obrovskou slevou z doporučených cen Jídelní sety pro toho, kdo si chce chytře vybrat. Dovezeme, vyneseme po celé ČR. Nábytek a doplňky - největší výběr na jednom místě on-line z pohodlí Vašeho domova. Akční zboží a SLEVY až 60%

Jídelní set Mesto (pro 4 osoby) (tmavé dřevo) 14 339 Kč 10 889 Kč 5-10 dnů Rozměry: 118 x 77 x 73 cm do Váno Jídelní set Viki 1+6 Olše 120x70+40. 9499,00 Kč / set splátky již od 474,63 K č. Prodej na splátky. 9499. Levné jídelní sety za vás vyřeší náročný nákup vybavení do jídelny. Už nemusíte vybírat zvlášť jídelní stůl a zvlášť židle, pořiďte si kvalitní jídelní set.Jednotlivé kusy nábytku k sobě perfektně sedí, a to jak materiálem, tak čalouněním Jídelní set 1+4 v barevném provedení buk. Židle a nohy stolu jsou vyrobeny z masivu, deska stolu je vyrobena z MDF desky opatřené dýhou se vzorem buku.. SET 1+4, 120x75 cm,..

Jídelní set 4+1 Erik. Vychutnejte si nejen nedělní oběd v tradičním stylu s touto hezkou pětidílnou jídelní soupravou. Na výběr máte 5 druhů kvalitního moření, takže nebude vůbec těžké tento jídelní set zkombinovat s ostatním nábytkem ve Vaší místnosti Jídelní set III olše. Jídelní set III, stůl + 6x židle. 1x jídelní stůl rozkládací: š. 80 cm / d. 140-180 cm / v. 78 cm 6x jídelní židle: š. 43 cm / hl. 40 cm / v. 94 cm Rozkládací jídelní stůl je vyroben z bukového masivu. Deska jídelního stolu je z lamina (obdélník). Desku je možno v případě potřeby rozložit Rohový jídelní set složený ze dvou taburetek, jídelního stolu a lavice. Jídelní stůl v provedení olše je svým rozměrem určen pro 4 osoby. Stůl má výšku 72 cm, šíře 100 cm a hloubku 60 cm. Rohová lavice na sezení pro 4 osoby, která uspokojí svou stabilitou a odolností Jídelní set Duo : Olše . Moderní jídelní set Kvalitní zpracování Součástí sestavy je rozkládací jídelní stůl a 4x židle Lze zakoupit i jednotlivé elementy zvlášt Velká nabídka dekorů dřev Nábytek je dodáván v demontu Parametry Stůl: 120x70 (150x70)cm JÍDELNÍ SET DUO Chybí vám to hlavní do vaší jídelny

Tempo Kondela CORNER . Rohový jídelní set CORNER sestává z rohové lavice, stolu a dvou taburetů. Set je vyroben z laminované DTD ve třech barevných variantách: wenge, dub sonoma a olše. Sedací část a opěradla jsou čalouněná světle zelenou nebo světle hnědou látkou. Rohová lavice je vybavena i úložným prostorem Hodnocení produktu: 0%. dekor olše. Klasický jídelní set, který si nehraje na nic, co není. Zkrátka jeden kvalitní bytelný stůl a čtyři pohodlné polstrované židle Moderní jídelní set Ryjo je naším tipem na stylový a cenově přijatelný nábytek, který bude slušet jak vaší kuchyni, tak jídelně. Sestava je tvořena dvěma různě velkými lavicemi, židlí a taburetem, samozřejmě zde nechybí ani jídelní stůl, jenž je pr Jídelní set AUT-4000 se skládá ze stolu a čtyř jídelních židlí. Celý set je vyrobený z masivu ve čtyřech barevných variantách: olše, ořech, třešeň a bílá. Barvu setu zvolte ve variantách produktu. Barva: olše / sedák krémová ořech / sedák krémová třešeň / sedák krémová bílá / sedák šedá Rozměry stolu Jídelní set, MDF ořech / látka béžová, BRISBO 1 + 4 5 - 12 dnů 5 950 Kč Prohlédněte si naši nabídku nábytkových setů, kde si můžete sami sestavit nábytek dle vlastní fantazie, nebo využít nabídku již hotových sestav

Jídelní set 4+1 Max 4. Dokončete svou jídelnu nebo kuchyni v klasickém stylu s tímto půvabným pětidílným jídelním setem. Vychutnejte si krásný dřevěný nábytek s jednoduchou siluetou Zevyt s.r.o. Bří Mrštíků 7/81 691 72, Klobouky u Brna. 519 419 139. 604 466 939. zevyt@centrum.cz IČ: 46904085 DIČ: CZ4690408

Inzerát Jídelní set 4+1 v okrese Hradec Králové, cena 8490Kč, od Sminab2000 na Sbazar.cz. Popis: Jídelní set: stůl rozkládací v odstínu Olše, 90x68/v.77+68cm rozklad, 4x židle z masivního buku/moření olše, rozměry: 100/40/48/46cm, omyvatelná látka v hnědém odstínu. Smluvní doprava po celé ČR Inzerát jídelní set v okrese Havlíčkův Brod, cena 29000Kč, od postele.postele na Sbazar.cz. Popis: jídelní set Masiv jasan stůl rozměr 160 na 80 židle výška 104 cm hloubka 45 a šířka 43 cm cena je za jídelní stůl Jasan a 6 židle vše masiv.Možnost libovolného počtu židlí a rozměru stolu také možnost jiné dřevo např dub buk

Jídelna - ORFA Nábyte

Sestavy do jídelny - Jamal

jídelní set Corner, lavice + stůl + 2x taburet, olše / látka sv.hnědá, + dárek zdarma -14 % 9.990 Kč s DPH 7.130 Kč bez DPH 8.627 Kč s DPH Externí skla Jídelní sety do malých i velkých kuchyní. Hlavní výhoda jídelních setů je ta, že už stůl se židlemi či lavicí do jídelny designér sladil za vás. Nemusíte tak řešit, zda půjdou barvy či materiál vybraného posezení a stolu dohromady, a jednoduše pořídíte vše najednou Jídelní set AMANDA 1+4, dub sonoma/kov stříbrný. 3 990 Kč Skladem; Jídelní set 1 + 2, bílá, AMADEO. 1 490 Kč Skladem; Jídelní set, wenge / látka krémová, LESLIE NEW 1 + 4. 6 220 Kč Skladem; Jídelní set 1 + 4 BRISBO, MDF bílá / látka šedá. 6 140 Kč Doprava zdarma; Novink Jídelní set BIS je vyroben z masivního dřeva v barevném provedení olše. Stůl je designově jednoduchý, židle naproti tomu měkce polstrované. U polstrování sedáků a zad si můžete vybrat rovnou ze tří barev - béžová, červená nebo hnědá

Forliving KRÉTA 3 rohový jídelní set 90x150 cm (+40 cm), 140x180 cm, buk jádrový, olše Jídelní set Kréta ve složení z rohové lavice, stolu a 2 židlí. Rohová lavice z lamina o síle 36 mm má boční hrany opatřeny profily ABS, které jsou vysoce nárazuvzdorné Jídelní set OVÁL + židle CALCUTA M-O(tristan béžová) Jídelní set OVÁL + židle CALCUTA se vyrábí v barevném provedení: bílá, buk, olše, třešeň, tmavě hnědá nebo wenge.Jídelní stůl je vyrobený z lamina o tloušťce 18mm s ABS hranou

Vybírejte z 17 produktů v kategorii jídelní sety. Nejlevněji od 3 299 Kč. Chytrý nákupz mnoha e-shopů na jednom místě Jídelní set Koala AUT-4000 obsahuje stůl 120x75 cm a čtyři židle. Výška stolu je 74 cm. Set je vyrobený z masivu kaučukovníku a povrch je upraven mořením na odstín olše a také lakem. Sedáky židlí jsou čalouněné a potažené krémovou látkou. Dodáváme pouze jako komplet a v demontovaném stavu Domů / Jídelní soupravy / Set stůl a židle jídelní set belg : olše. JÍDELNÍ SET BELG Chybí vám to hlavní do vaší jídelny? Hledáte jednoduchý, stylový nábytek, který bude bez problému plnit svou funkc Zobrazit více informací a fotografií . Jídelní set se skládá z jídelního stolu a 2 židlí. Rozměry stolu: Délka - 82 cm Šířka - 50 cm Výška - 75 cm Rozměry židle: Výška - 80 Jídelní set LANCE 1+2, Olše - Nábytek Pega Jídelní set Ila množství Jídelní set 1+4 v barevném provedení olše. Stůl i židle vyrobeny z masivu. 6 990 K.

Akční jídelní sety sleva 10%, Akční jídelní sety sleva 10% - Olomouc - Nábytek Olomouc - sedací soupravy, kuchyňský nábytek, dětské pokoje, nábytek do ložnice, obývací pokoj Jídelní set AUT-4000 OL 1+4, olše Jídelní set Barva: olše Rozměry: stůl 120x75x74 cm, židle 45x43x94x49 cm Materiál: nohy - kaučukovníkové masivní dřevo, deska - kaučukovníková spárovka Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců Jídelní set 1+4 v barevném provedení olše. Stůl i židle vyrobeny z masivu. Parametry produkt

Jídelní set LUKAS I. z masivu olše. Jídelní set se skládá z šesti polstrovaných židlí a oválného stolu. Jednotlivé prvky každého komponentu obsahují rustikální prvky, které dávají celé jídelní sestavě nezaměnitelný vzhled.Jídelní sestava bude praktickým doplňkem vašeho interiéru Jídelní set Medan 1 - olše - levný kus nábytku v kvalitním provedením. Jídelní set Medan 1 - olše s bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality Jídelní set Medan 1 - olše - originální a kvalitní kus nábytku za příznivou cenu. Jídelní set Medan 1 - olše levně do každého domova Jídelní set 1+4 v barevném provedení olše. Zvolit variantu. Jídelní set HANS . Jídelní sety. Jídelní set 1+4, v barevném provedení sonoma, šedý lak. Materiál konstrukce je kov, desky stolu, sedáků a opěráků je MDF potažená dekorativní fólií

Jídelní set z masivu olše Ryjo - originální a kvalitní kus nábytku za příznivou cenu. Jídelní set z masivu olše Ryjo levně do každého domova Jídelní stoly z masivu se v našich jídelnách objevují čím dál více, protože zákazníci si stále častěji vybavují své domácnosti výraznějším, ale kvalitním dřevěným nábytkem. Jídelní stůl Gracjan - 80-160x80 cm (olše/bílá) bílá, moderní, čtverec. Jídelní set z masivu olše Ryjo - levný kus nábytku v kvalitním provedením. Jídelní set z masivu olše Ryjo s bezkonkurenčním poměrem ceny a kvality

Nejčastěji hledaný jídelní set je ten pro čtyři osoby (moderní jídelní sestava 4+1).Je to logické, běžný model rodiny jsou 2 dospělí a 2 děti. Pokud i vy máte v počtu kuchyňských židlí jasno, vyberte si ještě tvar stolu podle svých představ. Nabízíme kulaté jídelní stoly, čtvercové i obdélníkové, stoly z lamina i z stoly z masivu Jídelní set BIS 1+4 olše potah. Popis. Téměř vše, co potřebujete k příjemné rodinné večeři. Pořiďte si set jídelního stolu a čtyř židlí, a pak už stačí jen nosit výtečné jídlo na stůl. Jídelní set BIS je vyroben z masivního dřeva v barevném provedení olše Klasický jídelní set Roberto zahrnuje rozkládací stůl a 6 zátěžových polstrovaných židlí pro vysoký komfort při sezení, díky němuž si ještě lépe vychutnáte společné rodinné stolování a všechny oslavy. Nábytek vyniká bytelnou konstrukcí, která garantuje jeho dlouhou životnost i při každodenním využívání Pomocí tohoto formuláře se nás můžete zeptat na bližší informace o Jídelní sestava Jack olše/Alfa 80.Na Váš dotaz se budeme snažit odpovědět co nejdříve, zpravidla do druhého pracovního dne od odeslání zprávy Tradiční jídelní stůl se čtyřmi židlemi pro každou tradičně vedenou domácnost.Pokud hledáte prostor pro rodinné obědy, nebo jen místo, kde si budete moci v klidu vypít ranní kávu, volte tento jídelní set.Určitě se bude ve Vaší domácnosti vyjímat

Jídelní sety NEJLEVNEJSINABYTEK

Jídelní set 1+4 AUT-4000 Autronic Olše . Jídelní set AUT-4000 se skládá ze stolu a čtyř jídelních židlí. Celý set je vyrobený z masivu ve čtyřech barevných variantách: olše, ořech, třešeň a bílá. Barvu setu zvolte ve variantách produktu Stylový jídelní set se skládá ze 4 židlí a stolu obdélníkového tvaru v barvě olše. Židle mají textilní polstrování a světlý potah odolný proti oděru. Opěrka zad je bez polstrování. Židle a nohy stolu jsou vyrobeny z masivu opatřené dýhou. Deska stolu je vyrobena z MDF desky zakončené dýhou. Parametry produktu Šířka (cm): 120120 - stůl Hloubka (cm.

Jídelní sety - Stoly, židle a lavice do kuchyně SEDI

Jídelní sety - Máte-li dostatek prostoru v kuchyňském koutu, vyberte si jednu z našich moderních jídelních sestav. V nab.. Vybírejte z 20 produktů v kategorii jídelní sety. Nejlevněji od 3 299 Kč. Chytrý nákupz mnoha e-shopů na jednom místě Jídelní set, který je dodáván se 6 židlemi je vyroben z odolného masivu olše. Horní deska rozkládacího stolu je pro zvýšení odolnosti zhotovená z LTD a je v rozměru 80x160/200 cm.Pro objednání židlí navíc nás neváhejte kontaktovat Jídelní set (kuchyňská sestava jednoduchá, rovná) Kód: 15015. více informací.

Jídelní sety - STRAKO

SET 1+4 120x75,barva olše AUT-4000 OL. 120;75;74;Jídelní set barva hnědá dekor olše pro 4 osoby Nový jídelní set 1+4 v barevném provedení olše. Stůl i židle vyrobeny z masivu. Na sedáku je polstr v béžové barvě. PARAMETRY PRODUKTU Šířka sedu: 46 cm Hloubka sedu: 41 cm Výška sedu: 48 cm Demontované: Ano Styl: Rustikální Materiál: Masiv Typ podnože: 4 Nohy Dekor:. Jídelní set NATURAL je klasická dřevěná jídelní sestava, vyrobená z masivní borovice. Klasické borovicové dřevo, které nikdy neomrzí je vhodné do každé jídelny, kuchyně či pracovny. Jídelní set NATURAL z masivu nabízíme v barvě přírodní, olše, dub, kalvados či tmavě hnědé Jídelní set TARA. Jídelní set TARA - Moderní a oblíbená rohová jídelní lavice s naloženými opěráčky. Ty jsou volně zavěšeny na opěráku z laminované desky a lze je kdykoliv sundat nebo znovu zavěsit. Moderní styl do Vaší jídelny.ČESKÝ VÝROBCE

Jídelní sety stolů a židlí - MOBLER

Specialista na nábytek o nás naše aukce naše hodnocení přidat do oblíbených poslat zpráv Jídelní set DX 11 - set zahrnuje jídelní stůl a set čtyř polstrovaných židlí z masivu buku. Dopřejte si stolování s Vaší rodinou u kvalitního jídelního stolu a na komfortních židlích. Rozměry: 140/180 x 80 x 75 (šířka x hloubka x výška Jídelní set Jason Bis + židle /6ks/, rozměry:140/80/76cm, materiál:dřevo masiv, barva:zlatá olše

Jídelní sety FAVI

Specialista na nábytek o nás naše aukce naše hodnocení přidat do oblíbených poslat zprávu Tel. 725 589 293 Email: safr.aukro@gmail.com Jídelní set 1+4 GLL-956 s čalouněným sedákem Jídelní set GLL-956 je k dispozici v odstínu moření olše Nabízené jídelní sestavy tvoří stůl a uvedený počet židlí, vše je vyrobeno z masivu olše. Vysoká kvalita a jedinečný design tohoto kvalitního olšového nábytku zaručuje dlouhou životnost a oblíbenost

Jídelní sety pro každou kuchyň a jídelnu - DEKOR - Olše

Jídelní rozkládací set stolu se čtyřmi židlemi Barva: olše Materiál stolu: laminovaná MDF (nohy)/lamino s ABS hranou (deska) Rozměry stolu (dxšxv): 118-158 × 75 × 76 cm Materiál židlí: bukový masiv/látka Barva židlí: dřevo - olše, látka 609 = hnědá Rozměry židlí (šxhxv): 45 × 51 × 90 cm, výš Produkt Halmar Jídelní set Lance olše od atan.cz nakoupíte za skvělou cenu 1 636 Kč. Doprava nábytku - zboží Halmar Jídelní set Lance olše si můžete u některých produjců vyzvednout osobně, ale většina zákazníků volí doručení dom

Moderní JÍDELNÍ SETY - výprodej nábytku - www

Jídelní set /kuchyňská lavice, sestava rohová) s taburety olše Klasická jídelní rohová sestava vhodná do kuchyně nebo jídelny. Sestava se skládá z rohové lavice, která má úložný prostor, nerozkládacího stolu a dvou taburetů Jídelní sestava AUT-4000 OL. Tento elegantní set je vhodný do jídelen nebo kuchyní. Stůl i židle jsou vyrobeny z dvěřeného masivu barvy olše Klasický jídelní set, který si nehraje na nic, co není. Zkrátka jeden kvalitní pevný stůl a čtyři pohodlné polstrované židle. Jídelní stůl Vašek je elegantním kouskem nábytku, kterému nadčasovost zajistí jak jednoduchý vzhled, tak materiál, ze kterého je vyroben. Masiv zkrátka jen tak nezestárne a poslouží ještě.

Nábytek - Jídelní set IIJídelní set 6+1 STRAKOŠ - IINábytek - Set IIDřevěný jídelní set Karolína 1 + 4 židle medová olše

Jídelní set z masivního dřeva v provedení olše. Na výběr jsou tři odstíny sedáků židlí a zad - béžová, červená nebo hně... Cena: 6 960,00 K Jídelní set AUT-4000 OL 1+4, olše . Jídelní set Barva: olše Rozměry: stůl 120x75x74 cm, židle 45x43x94x49 cm Materiál: nohy - kaučukovníkové masivní dřevo, deska - kaučukovníková spárovka Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců Jídelní set AUT-4000 OL 1+4, olše Jídelní set Barva: olše Rozměry: stůl 120x75x74 cm, židle 45x43x94x49 cm Materiál: nohy - kaučukovn... Detail produkt Moderní jídelní set skládající se ze dvou jídelních židlí a jednoho jídelního stolu se stane vynikajícím doplňkem Vaší domácnosti. Deska stolu je z 1,5 cm vysoké MDF v dekoru beton. 1 590 Kč Do košíku Jídelní sestava Damar 1+4 šedá Jídelní sestava Jack olše/Alfa 80 Jídelní stoly Dětský nábytek. O firmě; Kontakty; Přihlásit uživatele. Nákupní košík Zvolte měnu: CZK EUR. Porovnat produkty 0. Úvod Stoly a stolky Jídelní stoly Jídelní sety Jídelní set 1 + 4 - olše AUT-4000 OL Jídelní set 1 + 4 - olše AUT-4000 OL.